Blog Klientský portál en
Ekosystém služeb, které pečují o Vaše finanční zdraví a majetek
08/09 2022 Martin Mašek Kopírovat URLShare

Ekosystém služeb, které pečují o Vaše finanční zdraví a majetek

Ve všem, co děláme, se vždy snažíme vytvářet velkou přidanou hodnotu pro naše klienty. Odměnou za naši práci je Vaše důvěra v dlouhodobé partnerství mezi klientem a poradcem. Věříme, že taková spolupráce pro obě strany zajistí úspěch.

Abychom mohli vyhovět všem Vašim potřebám, nadále rozšiřujeme nabídku našich služeb. Od jednorázového zprostředkování finančních produktů a realitních služeb se posouváme do další úrovně spolupráce. Chceme našim klientům přinášet stále větší komfort, ušetřit jim více starostí a lépe spravovat a zhodnocovat jejich majetek. Naši hodnotu pro Vás stavíme na myšlence rovnováhy a života v prosperitě, tedy soustavné péči o celkové zdraví, osobní naplnění a finanční kondici. Rozšiřujeme proto naše služby o DLOUHODOBOU PÉČI, respektive předplatné na naši kapacitu v oblasti životního plánování, realitních a finančních služeb. Balíček Vám přinese zejména naše rozmanité know-how, čas všech specialistů v týmu a profesionální péči, kterou Vám budeme věnovat pravidelně a v té nejlepší kvalitě. Budeme k dispozici, kdykoliv budete potřebovat a vyřešíme vše, co si budete přát. Ve zkratce to znamená, že s námi vyřešíte běžné problémy.

Tady jsou ty nejčastější:
1. Nerozumím investování.
2. Nevyznám se ve financích.
3. Nechci řešit problémy s nájemníky.
4. Nemám čas studovat pojistné podmínky.
5. Nemůžu se rozhodnout, jak naložím s volnými penězi.
6. Nevím, jak získat nejvýhodnější hypotéku.
7. Nevěděl/a jsem, že mi MAHOON pomůže výhodně prodat nemovitost.

Zní to lákavě? Jasně! Je zbytečné mít starosti navíc a prodělat čas a peníze.
Chcete mít vše pod jednou střechou a mít jistotu, že je o Vás dobře postaráno? Zavolejte!

Víte, kolik peněz utrácíte a za co?
30/09 2022 Filip Pištora

Víte, kolik peněz utrácíte a za co?

V dnešní době je stále důležitější správně pracovat s rodinným rozpočtem. Bez efektivní správy financí můžete mít sebelepší plat, ale stále Vám budou peníze chybět. Nebojte se, není složité si začít výdaje hlídat.

Více