Blog en
Nový kolega v týmu
20/03 2024 Martin Mašek Kopírovat URLShare

Nový kolega v týmu

Jindřich Zmidloch - Project Manager

Hledali jsme do MAHOON někoho, kdo nám pomůže zlepšovat náš ekosystém procesů a nástrojů, díky kterým poskytujeme služby našim klientům. Chtěli jsme parťáka, který se sžije s celým týmem, bude podporovat jeho rozvoj, a udržovat dobrou atmosféru i optimální podmínky pro naši práci.

Proto jsme rádi, že jsme v našem týmu mohli přivítat Jindru. S většinou z nás se osobně zná už z minulosti, což je obrovská výhoda. Je to profesionál, který má mnohaleté zkušenosti s řízením projektů a vedením lidí nejen v oblasti informačních technologií. Budoval týmy i v oblasti poskytování služeb, a podílel se na rozvoji firemních procesů a směrnic. Prošel různými rolemi na straně dodavatelů i klientů, v komerční sféře i státní správě. Jeho působišti, kde se mohl rozvíjet a nasbírat zkušenosti, byly jak středně velké společnosti, tak i větší korporace jako Atlas Copco nebo Raiffeisenbank. Vkládáme do něj naši důvěru, že zde své dovednosti a přístup využije pro náš společný růst.

Práce v MAHOON je pro nás především odpovědnost, ale je to i zábava. A tak se na spolupráci s Jindrou opravdu těšíme, protože tyto dva aspekty dovede svým optimismem a zápalem velmi dobře propojit.
Buďte s námi o krok napřed
03/03 2023 Martin Mašek

Buďte s námi o krok napřed

Už nás sledujete na sociálních sítích? Pokud ne, tak začněte a získáte náskok!

Více